Liczymy na Ciebie - Ty możesz liczyć na nas!

Wieloletnie doświadczenie i certyfikaty MF

Szeroki zakres usług księgowych

Profesjonalne wsparcie Twojej firmy


Jak pracujemy

Dokumenty księgowe, można dostarczać do nas osobiście, pocztą, kurierem lub mailem.

Od klientów posiadających swoje siedziby na terenie Lublińca i w okolicach Dobrodzienia istnieje możliwość odbioru dokumentów przez pracownika naszego biura.

Księgowania dokumentów rachunkowych, rejestrowane są za pomocą specjalistycznych, licencjonowanych programów komputerowych zgodnych z Ustawą o Rachunkowości.

Kontakt oraz informacja o podatkach i wyniku firmy odbywa się mailowo, telefonicznie lub osobiście wg preferencji i życzenia klienta.


Co piszą o nas klienci

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami na temat naszej firmy oraz pozostawienie własnych opinii na portalu Oferteo.pl :
Nagrody i Wyróżnienia

Miło nam poinformować, że nasze biuro zostało Laureatem Plebiscytu - Orły Rachunkowości roku 2022 zajmując I miejsce w Powiecie Oleskim. Jesteśmy dumne, że nasza praca została doceniona i znalazła miejsce na podium. To Państwo wyrażając swoje zadowolenie z naszej pracy i obdarzając nas swoim zaufaniem przyczynili się do uzyskania przez nasz zespół złotej statuetki w kategorii Księgowe Roku. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i życzymy dalszej owocnej współpracy.
Biuro czynne codziennie

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek 8:00-15:00
środa 8:00-15:00
czwartek 8:00-15:00
piątek 8:00-15:00
sobota 8:00-13:00

Uwaga: Ostatnia sobota miesiąca - Biuro NIECZYNNE
Inne godziny czasu pracy są ustalane indywidualnie z klientem


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 34 353 63 72

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego warto nam zaufać...

Decydując się na korzystanie z naszych usług księgowych, Przedsiębiorca może skupić się na przedmiocie swojej działalności gospodarczej i rozwijać swoją firmę.

Polskie przepisy są skomplikowane, a zmorą podatników jest ich interpretacja. Nie jesteście Państwo sami, jesteśmy my i możemy pomóc.

Oferujemy spokój i komfort prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.