Liczymy na Ciebie - Ty możesz liczyć na nas!

Wieloletnie doświadczenie i certyfikaty MF

Szeroki zakres usług księgowych

Profesjonalne wsparcie Twojej firmy


O nas

LEX-KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. istnieje jako córka firmy Biuro Rachunkowe LEX, które to biuro zostało założone w 1997 roku obecnie wspólnika spółki LEX-KSIĘGOWOŚĆ. Nasza firma powstała na bazie długoletniego doświadczenia merytorycznego oraz zdobyciu bogatej wiedzy zawodowej. W latach 90, wraz z rozwojem polskiej przedsiębiorczości zaczęliśmy obsługiwać firmy polonijne, jednostki gospodarki uspołecznionej, spółki i prywatne firmy.

Jako jedno z pierwszych biur w Dobrodzieniu, otrzymaliśmy licencję Ministerstwa Finansów. Wybór pomiędzy księgowością własną, a tą świadczoną przez biura rachunkowe to dylemat wielu przedsiębiorców. Niewątpliwą zaletą korzystania z zewnętrznych usług księgowych jest oddanie rozliczeń w ręce specjalistów posiadających szeroką i zawsze aktualną wiedzę. Dzięki codziennej pracy spotykamy się z różnorodnością zagadnień księgowych w obsługiwanych firmach o odmiennej charakterystyce gospodarczej.

Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Współpraca to zaufanie, na które każdego dnia pracujemy. Oceną naszej rzetelnej pracy, jako biura rachunkowego, są przeprowadzane kontrole skarbowe czy też ZUS-owskie, zakończone pozytywnym wynikiem.

Jesteśmy 7 osobowym zespołem, wykwalifikowanym kierunkowo, aby móc sprostać największym wyzwaniom obecnej sytuacji podatkowej. W naszym zespole pracuje prawnik, finansiści ze specjalizacją w zakresie rachunkowości i podatków oraz wykwalifikowane kadrowe.

Wieloletnie doświadczenie księgowe oraz wykształcenie kierunkowe współpracowników, miła i profesjonalna obsługa pozwala na kompleksową obsługę w zakresie wszystkich spraw związanych z księgowością podmiotów gospodarczych.

Ponad to służymy pomocą przy zakładaniu spółek z o.o. oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, przeprowadzanie przekształceń formy prawnej firmy, wyprowadzanie zaległości księgowych, nadzorowanie księgowości w firmie,

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego zapraszamy do rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Opolu, co pozwala nam  na bieżąco aktualizować i doskonalić wiedzę księgowo-podatkową.

Nasze biuro gwarantuje każdemu Klientowi nadzór biegłego księgowego z długoletnią wiedzą prawniczą i rachunkowo - podatkową, umiejętnościami i doświadczeniem, które zostały potwierdzone przez Ministerstwo Finansów.


Certyfikaty - Nagrody - Wyróżnienia
Stowarzyszenie Księgowych w PolsceCentrum Informacji KsięgowejInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 34 353 63 72

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Dlaczego warto nam zaufać...

Decydując się na korzystanie z naszych usług księgowych, Przedsiębiorca może skupić się na przedmiocie swojej działalności gospodarczej i rozwijać swoją firmę.

Polskie przepisy są skomplikowane, a zmorą podatników jest ich interpretacja. Nie jesteście Państwo sami, jesteśmy my i możemy pomóc.

Oferujemy spokój i komfort prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.